SAMOCHODY NA ZAMÓWIENIE,
30%-40% TANIEJ

Cześć!

Nazywam się Bartek Ciuk i możesz kojarzyć mnie z TVN, z programu „Zawodowi Handlarze”. Samochody to od zawsze moja największa pasja, a od 20stu lat też sposób na życie. Zajmuje się sprowadzaniem na zamówienie aut z Niemiec, Szwecji i USA i myślę, że częściowo też właśnie dzięki programowi mam zawsze ręcę pełne roboty, ale nie narzekam, podobno nie przepracuje w życiu dnia ten kto wybierze pracę którą lubi!

Całkiem nieźle orientuje się w tej branży i zajmuje się wyszukiwaniem Prawdziwych Okazji na zagranicznych aukcjach. Jeżeli masz mniej więcej określony model samochodu, możliwe że będę w stanie Ci go sprowadzić w cenie która jest 20%-40% niższa niż w Polsce (już po opłatach). Auta z Zachodu mają też często lepsze wyposażenie. Haczyk? Musisz być gotowy poczekać miesiąc lub dwa!

JAK TO DZIAŁA?

  1. Ty mówisz mi jakie auto chodzi Ci po głowie.
  2. Ja sprawdzam czy mam samochód w mojej bazie aukcji, które aktualnie obserwuje oraz zaczynam przeczesywać zagraniczne aukcje w poszukiwniu dobrej okazji na ten model.
  3. Gdy znajdę dobra okazję, przesyłam Ci linka do aukcji już wraz z ceną po uwzględnieniu mojej prowizji i wszystkich formalności (cła, transport itd.).
  4. Każdy z samochodów, który Ci się podoba sprawdzam z wykorzystaniem baz takich jak CARINFO, CARFAX czy Autocheck (przykładowy tutaj).. Dzięki temu wiemy, jaka jest przeszłość danego pojazdu, jakie przeszło naprawy, jaki ma prawdziwy przebieg, czy było kiedyś przedmiotem kradzieży bądź jak zmieniali się jego właściciele.
  5. Jeżeli jesteś zdecydowany na zakup, przechodzę do formalności a Ty po 6-10 tygodniach cieszysz się autem podstawionym pod Twoje mieszkanie. 

Jeśli jesteś ciekawy czy jestem w stanie sprowadzić auto które chodzi Ci po głowie i za ile zapraszam do wypełnienia formularza! Oczywiście lużna gadka, bez żadnych zobowiązań ani wymagań. Zobaczę co się dzieję na aukcjach i dam znać czy jest aktualnie jakaś fajna Okazja. Gdy Twoje życzenia nie są jeszcze sprecyzowane ale wiesz jaki masz mniej więcej budżet na samochód, też mogę się rozejrzeć i coś zaproponować.

Dzięki,

Oddzwonimy!