Gratulujemy wypełnienia formularza i wykonania pierwszego kroku! Prosimy o przeczytanie teraz ważnych informacji poniżej...

Co to jest konsolidacja i jak to się załatwia?

Jest to zmiana obecnych kredytów i chwilówek na nowy kredyt bankowy, który ma mniejszą ratę i dłuższy okres spłaty. Innymi słowy, bank spłaca aktualne zobowiązania z chwilówek i kredytów.

Aby to załatwić, można pójść bezpośrednio do banku i złożyć wniosek. Wymaga to jednak dużej ilości formalności i dokumentów oraz wizyt w oddziale. Można też skorzystać z pomocy specjalisty kredytowego, który w Twoim imieniu wyśle wniosek do banku, przygotuje Cię do złożenia wniosku (wyczyści BIK), uzupełni braki w dokumentach i będzie negocjować najlepsze możliwe warunki.

Co zrobić żeby mieć największą szansę na kredyt?

Historię kredytową można naprawić i wyczyścić, można też pousuwać stare zapytania czy kredyty, które zostały dawno spłacone, tak jakby ich nigdy nie było. Doświadczony ekspert kredytowy potrafi przygotować prawie każdą osobę do składania wniosku w banku, tak, aby miała największą szansę na kredyt. Specjalista bardzo dobrze też zna specyfikę banków i potrafi dopasować daną osobę (jej raport BIK, typ umowy, wielkość dochodów itd) do konkretnego banku w którym dana osoba ma największe szanse na kredyt.

Bez tej wiedzy i bez tych działań, wniosek składany jest „na oślep”, z bardzo mało szansą na pozytywną odpowiedź banku. Szczególnie po koronawirusie odradzamy samodzielne składanie w bankach, które stały się teraz jeszcze bardziej restrykcyjne.

Oddzwonimy!