Biuro pomocy zadłużonym w Chorzowie

Do zaciągania kolejnych pożyczek klientów zachęcają chwytliwe hasła reklamowe, atrakcyjne warunki kredytowania i wizja dostępu do dodatkowej gotówki. Należy jednak pamiętać, że każde zobowiązanie wymaga spłaty. Poza tym pozyskane od banku czy innej instytucji finansowej środki przeważnie podlegają dość wysokiemu oprocentowaniu. Dlatego przed wzięciem pożyczki należy dokładnie przeanalizować swoją sytuację i możliwość zwrotu pieniędzy.

Jeśli masz już na swoim koncie kilka zobowiązań i obawiasz się, że nie dasz rady ich spłacić, skontaktuj się z nami. Pracownicy naszego biura pomocy zadłużonym pomagają mieszkańcom Chorzowa i innych miejscowości w kraju uporać się z płatnościami wobec banków i instytucji pozabankowych. Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i zamów rozmowę z konsultantem!

Sięgnij po fachowe wsparcie w kłopotach finansowych

Problemy finansowe pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Mogą towarzyszyć utracie pracy, poważnej chorobie, a także śmierci bliskiej osoby, która odpowiadała za dostarczanie środków do życia. W razie pogorszenia sytuacji materialnej nie warto podejmować istotnych decyzji związanych z pieniędzmi pod wpływem silnych emocji czy stresu. Jako biuro pomocy zadłużonym oferujemy mieszkańcom Chorzowa i okolic profesjonalne wsparcie dla osób, które wpadły w kłopoty finansowe. Gwarantujemy pełną anonimowość i bezpieczeństwo. Pomożemy Ci spojrzeć na swój budżet z nieco innej perspektywy. Razem znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie i pomożemy Ci wyciągnąć się z zadłużenia.

Swoim klientom proponujemy m.in.:

 • fachowe doradztwo kredytowe,
 • konsolidowanie wielu drogich zobowiązań w jeden kredyt bankowy z niską ratą,
 • „czyszczenie” historii BIK,
 • pomoc w wychodzeniu ze spirali chwilówek,
 • wsparcie we wnioskowaniu o pożyczki gotówkowe.

Plan wychodzenia z zadłużenia zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Zawsze staramy się maksymalnie dopasować ofertę do Twoich wymagań i możliwości finansowych. W ten sposób znacznie zwiększamy prawdopodobieństwo zakończenia sprawy w pozytywny sposób.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Jak działamy i pomogamy zadłużonym?

Nasze biuro pomocy zadłużonym dla mieszkańców Chorzowa i innych miejscowości zapewnia dostęp do fachowego wsparcia niezależnie od sytuacji. Współpracujemy z klientami z całej Polski, aby zagwarantować możliwość skorzystania z usług specjalistów kredytowych każdemu, kto ich potrzebuje.

Etap 1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zaczekaj na kontakt ze strony konsultanta. Możesz też zadzwonić, wysłać e-mail lub napisać SMS. We współpracy z klientami porozumiewamy się również poprzez różne komunikatory online.

Etap 2. Przedstaw nam swoją sprawę i powiedz, jak możemy Ci pomóc.

Etap 3. Zaproponujemy Ci plan działania i podpowiemy, jak wyjść z zadłużenia. W razie potrzeby „wyczyścimy” BIK i sprawdzimy Twoją zdolność kredytową.

Kiedy warto się do nas zwrócić?

W czasie kilkunastoletniej obecności na rynku biuro pomocy zadłużonym pomogło wielu mieszkańcom Chorzowa i innych miast uporządkować ich zadłużenie. Z naszą pomocą zmniejszysz swoje comiesięczne płatności i odciążysz domowy budżet. Skontaktuj się z nami, jeśli:

 • zastanawiasz się nad skonsolidowaniem swoich zobowiązań,
 • obawiasz się naliczenia odsetek, wezwań do zapłaty i windykacji zadłużenia,
 • nie jesteś w stanie spłacać swoich comiesięcznych rat,
 • wpadłeś w spiralę zadłużenia,
 • Twoje wydatki zaczynają przekraczać zarobki,
 • chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową i historię BIK.

Czym się wyróżniamy i jak pomagamy zadłużonym?

Na rynku funkcjonuje wiele instytucji o podobnym profilu działalności. Dlaczego więc warto wybrać właśnie nas? Klienci doceniają zwłaszcza to, że:

 • gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy,
 • dbamy o anonimowość i dyskrecję zadłużonych,
 • proponujemy rozwiązania dopasowane do możliwości finansowych,
 • zapewniamy pełną obsługę sprawy online,
 • jesteśmy do dyspozycji o różnych porach dnia,
 • oferujemy darmowe porady kredytowe, a prowizję pobieramy wyłącznie od sukcesu.

Dlatego jeśli masz problemy finansowe i chcesz zadbać o poprawę kondycji swojego budżetu, nie czekaj i skontaktuj się z naszym biurem pomocy zadłużonym z Chorzowa i nie tylko. Napisz, zadzwoń lub wyślij e-mail i skorzystaj z darmowej porady kredytowej!

Oddzwonimy!