Biuro pomocy zadłużonym w Gdańsku

Biuro pomocy zadłużonym powstało z myślą o osobach z Gdańska i innych miejscowości w Polsce, które poszukują sposobów na ustabilizowanie swojej sytuacji finansowej. Działamy w kilku obszarach, skupiając się przede wszystkim na konsolidowaniu pożyczek i kredytów, w tym również tzw. chwilówek. Wspieramy w wychodzeniu ze spirali zadłużenia i pomagamy w zamianie kilku kosztownych zobowiązań na jeden tańszy kredyt bankowy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze konsolidacji, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i skorzystaj z darmowej porady kredytowej.

Biuro pomocy zadłużonym Gdańsk: co warto wiedzieć o spirali zadłużenia?

Spirala zadłużenia to zjawisko polegające na zaciąganiu coraz to nowych pożyczek na spłatę wcześniejszych zobowiązań. W dłuższej perspektywie może okazać się bardzo niebezpieczne i prowadzić do poważnych konsekwencji, np. naliczenia ogromnych odsetek, wpisu do rejestru dłużników, a nawet do wizyty komornika. Osoby znajdujące się w spirali zadłużenia często ukrywają przed bliskimi kłopoty finansowe i wierzą, że ich problemy rozwiąże kolejna pożyczka. Okazuje się jednak, że nowe zobowiązania tylko pogłębiają problem i jeszcze bardziej obciążają domowy budżet.

Jeśli podejrzewasz, że wpadłeś w spiralę kredytową, skontaktuj się z nami i wspólnie:

 • przeprowadzimy analizę Twojej sytuacji finansowej;
 • zgromadzimy niezbędną dokumentację na temat zadłużenia;
 • rozważymy skonsolidowanie Twoich zobowiązań finansowych.

Zbadamy specyfikę Twojej sprawy i pomożemy Ci wyjść ze spirali zadłużenia. Pozwoli to na odzyskanie spokoju i stabilizacji.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżejm nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Biuro pomocy zadłużonym Gdańsk: czemu służy kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny jest celowy. Ma za zadanie scalić kilka zobowiązań w jedno nowe z niższą miesięczną ratą. Takie rozwiązanie umożliwia lepszą kontrolę zadłużenia. Ponadto niektóre banki w ramach finansowania konsolidacyjnego oferują pożyczenie dodatkowych pieniędzy na dowolny cel.

Rozważ skonsolidowanie swojego zadłużenia, jeśli:

 • masz problem z zachowaniem odpowiedniej płynności finansowej;
 • wpadłeś w pętle zadłużenia;
 • boisz się windykacji i egzekucji komorniczej;
 • Twoje miesięczne wydatki przekraczają zarobki;
 • nie jesteś w stanie uregulować swoich obecnych zobowiązań.

Pamiętaj, że o konsolidację zobowiązań warto się starać jeszcze przed znacznym przekroczeniem terminów spłaty. W przeciwnym razie może się okazać, że opóźnienia w płatnościach zostały odnotowane w BIK, a to z kolei przyczyniło się do znacznego pogorszenia Twojej zdolności kredytowej.

Szybka konsolidacja zobowiązań dla zadłużonych

Jako biuro pomocy zadłużonym doradzamy mieszkańcom Gdańska, aby w razie problemów z terminową spłatą zobowiązań od razu zastanowili się nad konsolidacją. Złożenie wniosku do banku odpowiednio wcześnie pozwala rozłożyć spłatę na dłuższy okres i uniknąć windykacji. Nasi specjaliści zapewniają klientom realną pomoc i wspierają w całym procesie wnioskowania o kredyt.

Dzięki konsolidacji:

 • uporządkujesz swoje zadłużenie;
 • zyskasz szansę na wygodną i szybką spłatę wszystkich zobowiązań;
 • obniżysz swoje comiesięczne wydatki poprzez wydłużenie okresu spłaty;
 • odciążysz domowy budżet.

Z naszą pomocą większość formalności załatwisz online, bez wychodzenia z domu. W ten sposób zaoszczędzisz dużo czasu na dojazdy i zachowasz dyskrecję.

Od wielu lat pomagamy zadłużonym z Gdańska i z całej Polski

W zespole biura obsługi zadłużonych pracują doświadczeni pośrednicy kredytowi, którzy specjalizują się w trudnych konsolidacjach i kredytach. Organizujemy spłatę aktualnych zobowiązań szybko i bez zbędnych formalności, co doceniają nasi klienci. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i okazujemy bezgraniczne zrozumienie. Co ważne, naszych ekspertów kredytowych dotyczy tajemnica zawodowa, która zobowiązuje ich do zachowania całkowitej dyskrecji. Dzięki temu możesz mieć pewność co do bezpieczeństwa wrażliwych danych na Twój temat.

Jeśli chcesz skorzystać z naszego wsparcia, zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Oddzwonimy!