Biuro Pomocy Zadłużonym w Gliwicach

Problemy finansowe to bardzo często nieunikniona konsekwencja zaciągnięcia zbyt dużej liczby pożyczek i kredytów. Kilka nieprzemyślanych decyzji może prowadzić do ogromnych kłopotów, które doprowadzą do windykacji i egzekucji komorniczej. By tego uniknąć, trzeba podjąć odpowiednie działania jeszcze przed znacznym przekroczeniem terminów spłaty. Nasze biuro pomocy zadłużonym zapewnia wieloetapowe wsparcie mieszkańcom Gliwic, którzy mają problem z regularnym spłacaniem należności pożyczkodawcom. Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, aby skorzystać z bezpłatnej porady kredytowej naszego biura!

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Czym zajmuje się nasze biuro pomocy zadłużonym?

Nasze biuro pomocy zadłużonym specjalizuje się w doradztwie finansowym i kredytowym. Koncentrujemy się przede wszystkim na wspieraniu tych mieszkańców Gliwic, którzy chcą skonsolidować swoje zobowiązania pozabankowe w jeden kredyt bankowy. Uczestniczymy w całym procesie wnioskowania o kredyt. Podejmujemy się nawet bardzo trudnych spraw, z których zrezygnowały inne firmy. 

Z naszą pomocą:

  • skonsolidujesz swoje zadłużenie;
  • wyjdziesz ze spirali chwilówek;
  • weźmiesz pożyczkę gotówkową na dowolny cel;
  • sprawdzisz swoją zdolność kredytową;
  • „wyczyścisz” BIK.

Z naszych usług skorzystasz przez internet, nie ruszając się z kanapy. Działamy online na terenie całej Polski, aby zapewnić dostęp do fachowej pomocy jak największej liczbie osób zadłużonych. 

Na czym polega konsolidacja zobowiązań?

Konsolidacji najczęściej poddaje się różne zobowiązania spłacane wobec kilku wierzycieli. Zależnie od warunków określonych przez bank, w jeden kredyt możesz scalić pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, kredyty mieszkaniowe i limity na koncie. Konsolidacji podlegają również tzw. chwilówki, czyli mikropożyczki od instytucji pozabankowych. 

Konsolidacja polega na zsumowaniu wszystkich spłacanych zobowiązań w jeden kredyt bankowy. Pozwala wydłużyć okres spłaty do nawet kilku lat i tym samym znacznie odciążyć domowy budżet. Jednak pamiętaj, że aby zaciągnąć nowe zobowiązanie, musisz mieć odpowiednią zdolność kredytową. Wpływają na nią m.in. wysokość uzyskiwanych dochodów, rodzaj zatrudnienia, wiek i stan cywilny.

Jakie korzyści daje skonsolidowanie zadłużenia?

Skonsolidowanie zadłużenia rekomendujemy wszystkim, którzy spłacają jednocześnie kilka pożyczek i kredytów. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w przypadku klientów mających problem ze spłacaniem należności w terminie. Konsolidacja pozwala ujednolicić wszystkie zobowiązania, dzięki czemu możesz spłacać je w jednym momencie. Sprzyja to przestrzeganiu wyznaczonego harmonogramu spłaty i zachowaniu dobrej historii BIK. 

Scalenie wszystkich pożyczek w jeden kredyt bankowy pozwala również obniżyć comiesięczne wydatki. Ma to zastosowanie zwłaszcza u konsumentów, których dochody z trudem wystarczają na pokrycie bieżących potrzeb. Wtedy w ramach konsolidacji możesz znacznie wydłużyć okres spłaty i tym samym – zmniejszyć wysokość miesięcznej raty kredytu czy pożyczki. Ponadto niektóre banki umożliwiają zwiększenie kwoty finansowania o dodatkowe środki, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasi specjaliści kredytowi mają ponad 15-letnie doświadczenie w bankowości. Przez tak długi czas pracy w branży zdobyli wiele cennych umiejętności, które pomagają im w kontaktach z klientami. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy. Ponadto zapewniamy całkowitą anonimowość, bo obowiązuje nas tajemnica zawodowa. 

Zależy nam też na jak największej dostępności naszych usług, dlatego umożliwiamy kontakt z doradcami różnymi kanałami komunikacyjnymi. Zależnie od swoich preferencji możesz napisać do nas wiadomość e-mail lub SMS. Jeśli wolisz nieco bardziej bezpośredni kontakt, zadzwoń lub zamów połączenie od naszego eksperta w formularzu zgłoszeniowym.

Oddzwonimy!