Biuro pomocy zadłużonym Katowice

Pogłębiające się zadłużenie i utrata kontroli nad własnym budżetem może dotknąć każdego. Czasem w wyniku zbiegu różnych okoliczności okazuje się, że uzyskiwane dochody nie wystarczają na pokrycie bieżących wydatków. Wówczas wiele osób decyduje się zaciągnąć pożyczkę lub kredyt, nie przeprowadzając dokładnej analizy własnych możliwości finansowych. Na skutek tego pojawiają się problemy z utrzymaniem odpowiedniej płynności finansów. To z kolei może prowadzić do pogłębiania się zadłużenia i wpadnięcia w spiralę kredytową.

Obawiasz się, że problemy finansowe Cię przerastają? Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza zgłoszeniowego. Skorzystaj z darmowej porady kredytowej, aby dowiedzieć się, jak możesz poprawić kondycję swojego budżetu.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Biuro pomocy zadłużonym Katowice – czym się zajmujemy?

Specjaliści zatrudnieni w biurze pomocy zadłużonym udzielają mieszkańcom Katowic i innych miast w Polsce fachowych porad kredytowych. Jako eksperci w dziedzinie finansów zapewniamy wsparcie podczas:

  • konsolidowania zobowiązań finansowych – pomagamy przeprowadzić spłatę aktualnych pożyczek i kredytów szybko i bez zbędnych formalności,
  • ubiegania się o pożyczki gotówkowe – bierzemy udział w kontakcie z bankiem i kompletowaniu niezbędnej dokumentacji,
  • wychodzenia z zadłużenia – z naszych usług skorzystały setki klientów w pętli kredytowej, którym udało się odzyskać stabilizację finansową dzięki naszej pomocy,
  • weryfikowania historii BIK – dokładnie sprawdzamy raport z Biura Historii Kredytowej pod kątem nieprawdziwych i nieaktualnych informacji oraz doradzamy, jak zadbać o zachowanie odpowiedniej historii kredytowej.

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kredytowej i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Od naszych specjalistów otrzymasz dużo zrozumienia, empatii i merytorycznego wsparcia w trudnej sytuacji finansowej. 

Konsolidacja – na czym to polega?

Konsolidacja to połączenie kilku zobowiązań w jedno. Ma to na celu wydłużenie okresu spłaty, obniżenie comiesięcznych wydatków i ułatwienie obsługi zadłużenia. Takie rozwiązanie polega na zaciągnięciu nowego zobowiązania w banku, aby uregulować obecnie spłacane pożyczki i kredyty. Wniosek o konsolidację trzeba jednak złożyć jeszcze przed pojawieniem się poważnego zadłużenia. Banki przed udzieleniem finansowania dokładnie prześwietlają potencjalnego kredytobiorcę. Oznacza to, że do konsolidacji potrzebujesz dobrej historii kredytowej i odpowiednich zarobków. Ponadto przy dobrej zdolności kredytowej podczas brania kredytu konsolidacyjnego można starać się o pozyskanie dodatkowych środków finansowych na dowolny cel. 

Biuro pomocy zadłużonym Katowice – z kim współpracujemy?

Biuro pomocy zadłużonym dla mieszkańców Katowic i okolic działa z myślą o osobach, które borykają się z rozmaitymi problemami finansowymi. Naszą misją jest pomoc klientom mającym problem z zarządzaniem swoim budżetem. Aby maksymalnie uprościć współpracę, działamy przez internet i telefonicznie. Zwróć się do nas o pomoc, jeśli:

  • ukrywasz przed bliskimi swoje problemy finansowe,
  • zaciągasz kolejne pożyczki na spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań,
  • masz wrażenie, że wpadłeś w spiralę zadłużenia,
  • po opłaceniu rachunków i rat pożyczek zostaje Ci niewiele pieniędzy na życie,
  • spłacasz jednocześnie wiele różnych zobowiązań,
  • nie stać Cię na spłatę zaciągniętych chwilówek.

Pamiętaj, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie finansów, a do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie. Dlatego nie musisz obawiać się naszej krytyki czy oceniania. Zamiast tego otrzymasz dużo zrozumienia i wsparcia w trudnych chwilach.

Biuro pomocy zadłużonym Katowice – dlaczego warto skorzystać z naszej pomocy?

Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów finansowych, którzy mają duże doświadczenie w branży kredytowej. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, co odróżnia nas od dużych firm i korporacji. Obszar działalności biura pomocy zadłużonym obejmuje m.in. Katowice. Ze względu na to, że działamy online, mogą się z nami kontaktować również mieszkańcy innych miejscowości. Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby otrzymać wsparcie i ustabilizować swoją sytuację finansową!

Oddzwonimy!