Biuro Pomocy Zadłużonym w Krakowie

Nadmierne zadłużanie się może doprowadzić do wpadnięcia w spiralę kredytową. Wówczas bardzo trudno jest zachować odpowiednią płynność finansową, a pieniądze z wypłaty bardzo szybko znikają na kontach wierzycieli. Aby uniknąć problemów z uiszczaniem bieżących płatności za rachunki czy żywność, zadbaj o odpowiednie zarządzanie swoim zadłużeniem. 

Spłacasz jednocześnie kilka pożyczek i kredytów? Obawiasz się, że nie dasz rady spłacić zaciągniętych chwilówek? Skontaktuj się z naszym biurem pomocy zadłużonym. Pomagamy mieszkańcom Krakowa i innych miast w Polsce wyjść na prostą. Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i skorzystaj z bezpłatnego doradztwa kredytowego!

Biuro pomocy zadłużonym Kraków: czym się zajmujemy?

Biuro pomocy zadłużonym wspiera osoby znajdujące się w kryzysie finansowym. Nasi eksperci specjalizują się w konsolidowaniu kredytów, zwłaszcza tych pozabankowych. Współpracujemy wyłącznie z bankami, aby zapewnić klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. 

Oto, czym się zajmujemy.

  1. Pomagamy w organizowaniu konsolidacji mających pomóc w spłacie bieżących zobowiązań. 
  2. Planujemy harmonogramy spłaty chwilówek, wspomagając zadłużonych w wychodzeniu ze spirali kredytowej. 
  3. Wspomagamy we wnioskowaniu o pożyczki gotówkowe na dowolny cel. 
  4. „Naprawiamy” historię BIK.
  5. Obliczamy zdolność kredytową klientów. 

Działamy online, kontaktując się z naszymi klientami telefonicznie oraz przez wiadomości e-mail. Obsługujemy również wybrane komunikatory internetowe.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Biuro pomocy zadłużonym Kraków: na czym polega konsolidacja zobowiązań?

Konsolidacja zobowiązań finansowych polega na połączeniu wszystkich pożyczek w jeden kredyt bankowy. Takie rozwiązanie pozwala rozłożyć zadłużenie na wygodne raty, które następnie można spłacać nawet przez kilka lat. Jak to działa? Po stworzeniu listy swoich zobowiązań należy je wszystkie zsumować. Łączna suma zadłużenia określa kwotę kredytu konsolidacyjnego. Następnie pieniądze otrzymane od banku trzeba przeznaczyć na spłatę zaległych należności. Później pozostaje jedynie regularnie spłacać zobowiązanie zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. 

Zalety konsolidacji zobowiązań

Wiele osób zastanawiających się nad zaciągnięciem kredytu konsolidacyjnego obawia się, że nie przyniesie to im żadnych korzyści. Osoby, które zdecydowały się na scalenie zobowiązań, wymieniają wiele zalet takiej decyzji. Wśród nich warto wspomnieć o:

  • lepszym kontrolowaniu zadłużenia – zarządzanie kilkoma zobowiązaniami zaciągniętymi u różnych pożyczkodawców może przysporzyć wiele problemów. Wystarczy chwila roztargnienia, aby przekroczyć termin jednej z płatności. W przypadku kredytu konsolidacyjnego spłaca się jedną ratę w miesiącu. To umożliwia utrzymanie porządku w domowym budżecie;
  • niższych ratach – połączenie wszystkich zobowiązań w jeden kredyt bankowy z dłuższym okresem spłaty pozwala znacznie obniżyć wysokość miesięcznych wydatków na uregulowanie zadłużenia;
  • możliwości pożyczenia dodatkowej kwoty – część banków oferuje zaciągającym kredyt konsolidacyjny możliwość powiększenia kwoty zobowiązania dodatkowymi pieniądzmi, które później można przeznaczyć na dowolny cel. 

Tak wiele korzyści sprawia, że w wielu sytuacjach konsolidacja jest najlepszą z możliwych decyzji. Mimo ogólnego wzrostu kosztów kredytu (ze względu na wydłużenie okresu spłaty i wyższe oprocentowanie) zazwyczaj pomaga uporządkować finanse i przywrócić utraconą stabilizację.

Biuro pomocy zadłużonym Kraków: co nas wyróżnia?

Jesteśmy zespołem licencjonowanych pośredników kredytowych, którzy swoje działania koncentrują na wspomaganiu klientów w uzyskaniu tzw. trudnych kredytów i konsolidacji. Pomogliśmy wielu osobom, które znalazły się w zawiłych sytuacjach. To świadczy o naszym profesjonalizmie i ogromnym doświadczeniu. W swojej pracy dbamy o indywidualnie podejście do każdej sprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby zachować jak największą dyskrecję, aby nasi klienci czuli się we współpracy z nami komfortowo.

Jeśli chcesz zadbać o swoje finanse i uporządkować swój domowy budżet, wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy. Możesz też zadzwonić lub napisać SMS!

Oddzwonimy!