Biuro Pomocy Osobom Zadłużonym na terenie Łodzi i okolic

Spirala kredytowa to pogłębianie się zadłużenia przez zaciąganie kolejnych pożyczek, aby spłacić wcześniejsze zobowiązania. Można w nią wpaść zwłaszcza wtedy, gdy korzysta się z tzw. chwilówek. Wyróżniają się krótkim okresem spłaty i mimo niewielkiej kwoty są dość trudne do spłacenia. Pieniądze z takiego finansowania należy zwrócić w ciągu 30, maksymalnie 60 dni. Zgromadzenie kilku tysięcy w tak krótkim czasie często okazuje się problematyczne, co skłania do zaciągania kolejnych pożyczek. 

Jesteś już w pętli zadłużenia? Musisz działać bardzo szybko. Skontaktuj się z biurem pomocy zadłużonym dla mieszkańców Łodzi i innych miast w Polsce, aby otrzymać wsparcie w rozłożeniu spłaty na większą liczbę rat. Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i skorzystaj z darmowej porady kredytowej!

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Biuro pomocy zadłużonym dla mieszkańców Łodzi i nie tylko

Oferujemy wiele usług z sektora finansów i kredytowania. Udzielamy porad przez internet i telefonicznie osobom z całej Polski. Zajmujemy się m.in.:

  • konsolidowaniem zobowiązań – pomagamy wyjść ze spirali chwilówek przez zamianę wielu drogich pożyczek na jeden tańszy kredyt bankowy; 
  • pośredniczeniem w udzielaniu pożyczek gotówkowych – pieniądze z takiego finansowania możesz przeznaczyć na dowolny cel;
  • sprawdzaniem zdolności kredytowej – zweryfikujemy Twoją historię kredytowania i ocenimy, na jak duże finansowanie możesz liczyć;
  • „naprawianiem” historii BIK – wspieramy klientów w korygowaniu i uaktualnianiu informacji zawartych w bazach danych Biura Informacji Kredytowej. W ten sposób zwiększamy prawdopodobieństwo otrzymania finansowania np. na spłatę zadłużenia. 

Jak widać, pomagamy naszym klientom odzyskać płynność finansową na wiele sposobów. Specjalizujemy się w scalaniu zadłużenia, zwłaszcza chwilówek. Ułatwiamy wnioskowanie w bankach o kredyt konsolidacyjny.

Jakie korzyści przynosi kredyt konsolidacyjny?

Jako specjaliści od konsolidacji zadłużenia możemy wymienić mnóstwo zalet połączenia wielu zobowiązań w jeden kredyt bankowy. Wśród nich warto zwrócić szczególną uwagę na:

  • możliwość ustalenia niższej miesięcznej raty;
  • przywrócenie płynności finansowej;
  • obniżenie miesięcznych wydatków;
  • ustalenie harmonogramu spłaty w dogodny dla siebie sposób;
  • lepsze zarządzanie finansami.

Konsolidacja przeprowadzona z naszą pomocą jest całkowicie bezpieczna i wymaga dopełnienia minimum formalności. Dbamy o to, aby jak najbardziej ułatwić klientom scalenie zadłużenia i jak najszybciej przywrócić ich płynność finansową. Po zamianie drogich i naglących rat na jeden tańszy kredyt bankowy z długim okresem spłaty zauważysz znaczną poprawę kondycji Twoich finansów. Przekonasz się, że uporządkowanie zadłużenia pozwala znacznie lepiej zarządzać domowym budżetem. 

Jak przebiega nasza współpraca z osobami zadłużonymi?

Nasze biuro pomocy zadłużonym ma wieloletnie doświadczenie w obsłudze klientów z Łodzi i innych rejonów Polski. Dbamy o to, aby korzystający z naszych usług byli zawsze w 100% usatysfakcjonowani. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję, dzięki czemu możesz mieć pewność, że osoby postronne nie poznają szczegółów Twojej sprawy. 

Poniższy schemat pozwoli Ci lepiej poznać nasz sposób działania.

Krok 1. Zapoznajemy się ze szczegółami sprawy osoby zadłużonej lub zainteresowanej pożyczką.

Krok 2. Sprawdzamy zdolność kredytową klienta.

Krok 3. W razie potrzeby „korygujemy” historię BIK.

Krok 4. Przedstawiamy klientowi plan działania i w razie potrzeby wprowadzamy drobne zmiany.

Krok 5. Wspólnie z klientem wdrażamy plan w życie, zapewniając merytoryczne wsparcie we wszystkich procedurach. 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z fachowej pomocy kredytowej. Z klientami komunikujemy się wyłącznie online lub telefonicznie. Możesz napisać do nas wiadomość e-mail lub SMS, a także zadzwonić. Jeśli chcesz, zostaw swoje dane w formularzu zgłoszeniowym na górze strony, wtedy to my skontaktujemy się z Tobą.

Oddzwonimy!