Biuro pomocy zadłużonym Sopot

Biuro pomocy zadłużonym powstało z myślą o potrzebach mieszkańców Sopotu i innych miast Polski. Zajmujemy się szeroko pojętym konsolidowaniem pożyczek i pomagamy wyjść ze spirali kredytowej. Jeśli masz problem z regularnym opłacaniem swoich zobowiązań, skorzystaj z naszej darmowej porady kredytowej. Wypełnij poniższy formularz, aby zamówić rozmowę z konsultantem.

Biuro pomocy zadłużonym Sopot – wychodzenie ze spirali zadłużenia

Spirala zadłużenia, pętla zadłużenia czy spirala kredytowa występuje w sytuacji, gdy osoba mająca na swoim koncie kilka pożyczek zaciąga kolejne zobowiązania, aby móc uregulować bieżące należności (najczęściej takie zjawisko dotyczy konsumentów korzystających z tzw. chwilówek, które wyróżniają się krótkim okresem spłaty). Takie przejściowe problemy finansowe często oddziałują na inne sfery życia, przyczyniając się do pogorszenia komfortu psychicznego i utraty pewności siebie. Jeśli chcesz odzyskać stabilizację i zapobiec poważnym konsekwencjom, musisz działać szybko. Najlepiej, jeśli:

  • przestaniesz zaciągać kolejne pożyczki,
  • zgromadzisz dokumentację na temat zadłużenia (np. umowy kredytowe),
  • rozważysz konsolidację i zwrócisz się o pomoc do doradców kredytowych.

Odpowiednia reakcja na kłopoty finansowe może sprawić, że unikniesz nieterminowych spłat i tym samym uchronisz się m.in. przed naliczeniem odsetek czy działaniami windykacyjnymi.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Biuro pomocy zadłużonym Sopot – konsolidacja zobowiązań finansowych

Nasze biuro pomocy zadłużonym proponuje mieszkańcom Sopotu jak najmniej inwazyjne sposoby na uporządkowanie finansów. Jednym z nich jest konsolidacja zobowiązań. Sprawdza się zwłaszcza w przypadku osób spłacających jednocześnie kilka pożyczek i kredytów, m.in. gotówkowych, ratalnych, limitów z karty czy chwilówek.

Aby móc skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, musisz:

  • mieć ukończone co najmniej 18 lat i być obywatelem Polski,
  • dysponować dokumentami na temat zadłużenia (m.in. zawartymi umowami kredytowymi, które mają zostać skonsolidowane),
  • potwierdzić zatrudnienie i uzyskiwanie regularnych dochodów (np. przedstawiając zaświadczenie od pracodawcy lub wyciągi z konta dokumentujące regularne przychody),
  • mieć zdolność kredytową.

Jeśli nie masz pewności, czy spełniasz te warunki, skontaktuj się z nami. Pomożemy zweryfikować Twoją historię kredytową w bazach danych BIK i w razie potrzeby dokonamy jej korekty. Ponadto zapewnimy merytoryczne wsparcie przy kompletowaniu dokumentacji i tworzeniu wniosku o kredyt konsolidacyjny. 

Biuro pomocy zadłużonym Sopot – wnioskowanie o pożyczki gotówkowe

Specjalizujemy się w konsolidacjach i trudnych kredytach, jednak oferujemy również wsparcie we wnioskowaniu o udzielenie pożyczki gotówkowej. Podpowiadamy, co należy zrobić, aby zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania pieniędzy od banku. Pomagamy w „czyszczeniu” BIK i poszukiwaniu najlepszych ofert. Ponadto uczestniczymy w kompletowaniu dokumentacji i przygotowywaniu wniosku do banku. Możemy również wyliczyć Twoją zdolność kredytową, aby oszacować prawdopodobieństwo uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej. Co najważniejsze, wszystko to załatwiamy online lub telefonicznie, aby maksymalnie uprościć Ci zdobycie gotówki.

Biuro pomocy zadłużonym dla mieszkańców Sopotu

Jako biuro pomocy zadłużonym wspieramy mieszkańców Sopotu i innych miejscowości w Polsce w przywracaniu ich finansom stabilizacji. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny, aby maksymalnie sprostać jego oczekiwaniom. Dbamy o to, aby komunikacja pomiędzy doradcą a osobą zadłużoną była jak najlepiej zorganizowana. Z tego powodu umożliwiamy kontakt telefoniczny i mailowy, a także przez komunikatory online. Wiemy, że rozmowy o problemach finansowych nie mogą odbywać się w każdych okolicznościach. Z tego powodu dostosowujemy się do klientów również co do godziny kontaktu.

Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz zgłoszeniowy na górze strony, aby skorzystać z darmowej porady kredytowej.

Oddzwonimy!