Biuro pomocy zadłużonym w Szczecinie

Nasze biuro pomocy zadłużonym powstało w odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Szczecina i wielu innych miast Polski, którzy borykają się z problemami finansowymi. Jako specjaliści od konsolidacji zadłużenia zapewniamy kompleksowe wsparcie w wychodzeniu ze spirali zadłużenia i odzyskiwaniu utraconej stabilizacji. Jeśli chcesz skonsultować swoją aktualną sytuację z doradcą kredytowym, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy.

Biuro pomocy zadłużonym Szczecin: wsparcie w wychodzeniu ze spirali zadłużenia

Spirala zadłużenia jest nazywana również pętlą kredytową. Oznacza ciągłe zadłużanie się aż do momentu, w którym łączna suma zobowiązań wobec wierzycieli przekracza uzyskiwane zarobki. Taka sytuacja może wynikać z wielu przyczyn, np. z nagłej choroby, utraty środków życiowych czy nieprzemyślanych decyzji kredytowych.

Najczęściej w spiralę zadłużenia wpada się na skutek brania coraz to nowych pożyczek na uregulowanie obecnie spłacanych zobowiązań.

Jedynym sposobem na wyjście z problemów jest zaprzestanie zaciągania kolejnych kredytów, wzięcie odpowiedzialności za swoje finanse i rozliczenie należności wobec banków i innych instytucji. Niektórym klientom doradzamy wówczas skonsolidowanie zobowiązań. Przeważnie pozwala to odciążyć budżet i przywrócić płynność finansową.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Biuro pomocy zadłużonym Szczecin: pomoc w konsolidacji zobowiązań

Jako biuro pomocy zadłużonym pomagamy mieszkańcom Szczecina w skonsolidowaniu ich zobowiązań. Przebieg tego procesu przybliża poniższy schemat.

Krok 1. Zebranie dokumentacji dotyczących spłacanych zobowiązań.

Krok 2. Zsumowanie kwot pieniędzy, które trzeba zwrócić pożyczkodawcom.

Krok 3. Złożenie wniosku o kredyt w wysokości obecnego zadłużenia.

Krok 4. Przekazanie pieniędzy z kredytu wierzycielom.

Krok 5. Spłacanie kredytu bankowi.

Należy pamiętać, że konsolidacja zobowiązań w jeden kredyt bankowy sprawdza się wyłącznie w przypadku osób, które nie przekroczyły znacznie terminów spłaty. Tylko tacy konsumenci nie mają negatywnych wpisów w historii BIK i są dla banku wiarygodni. Odpowiednia zdolność kredytowa to warunek niezbędny do skonsolidowania pożyczek. Dlatego, jeśli obawiasz się, że możesz przekroczyć terminy spłaty swoich zobowiązań, odpowiednio wcześnie rozważ scalenie zadłużenia.

Dlaczego warto zdecydować się na konsolidację?

Konsolidacja zobowiązań umożliwia połączenie kilku pożyczek w jeden kredyt bankowy. Przynosi to wiele korzyści, m.in.:

  • obniżenie miesięcznych wydatków – konsolidacja powoduje co prawda wzrost ogólnych kosztów kredytu, jednak w skali miesiąca pozwala znacznie zmniejszyć wydatki. Dzięki temu odciążysz domowy budżet, a spłatę zadłużenia rozłożysz na dłuższy okres;
  • lepszą kontrolę nad opłatami – każdego miesiąca trzeba pamiętać o uregulowaniu płatności za rachunki, czynsz i wiele innych zobowiązań. Scalenie wszystkich należności wobec wierzycieli w jedną ratę pozwala ujednolicić zadłużenie i zmniejszyć ryzyko, że przez roztargnienie pominiesz termin spłaty;
  • możliwość pozyskania gotówki – niektórzy kredytodawcy proponują zwiększenie kwoty finansowania o dodatkowe środki, które możesz wykorzystać na dowolny cel.

Podsumowując, konsolidacja to sprawdzony sposób na lepsze kontrolowanie zobowiązań oraz zmniejszenie comiesięcznych kosztów.

Zaufane biuro pomocy zadłużonym dla mieszkańców Szczecina

Nasze biuro pomocy zadłużonym dla mieszkańców Szczecina i okolic funkcjonuje w branży kredytowej od kilkunastu lat. Przez cały okres działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie w rozwiązywaniu zawiłych spraw finansowych. Spośród innych firm wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej sytuacji i ogromna elastyczność. Dopasowujemy się do bieżących potrzeb klienta, aby maksymalnie uprościć proces wychodzenia z zadłużenia. Skontaktujesz się z nami w dowolny sposób – telefonicznie, mailowo lub za pomocą wybranego komunikatora online. Możesz też wypełnić formularz zgłoszeniowy na górze strony, a wtedy to my do Ciebie napiszemy lub zadzwonimy.

Oddzwonimy!