Biuro pomocy zadłużonym Tychy

Zaciągnięcie zbyt wielu zobowiązań bez uwzględnienia analizy własnych finansów często prowadzi do kłopotów z regulowaniem należności na czas. Długotrwałe opóźnienia w spłacie pożyczek i kredytów mogą spowodować wpis do rejestru dłużników, a to z kolei staje się przyczyną problemów z zakupami na raty czy wzięciem kredytu na mieszkanie. Aby utrzymać dobrą zdolność finansową, trzeba więc dbać o regularność i terminowe opłacanie należności.

Nie wiesz, co zrobić, gdy wydatki zaczynają przekraczać zarobki? Wówczas trzeba działać szybko i znaleźć sposób na zmniejszenie miesięcznych należności. Wspomoże Cię w tym biuro pomocy zadłużonym, które obszarem działalności obejmuje m.in. Tychy. Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i zamów połączenie od doświadczonego doradcy kredytowego.

Co oferuje biuro pomocy zadłużonym dla mieszkańców Tych?

Problemy materialne mogą pojawić się u osób w każdym wieku i niezależnie od miejsca zamieszkania. Dlatego nasze biuro pomocy zadłużonym oferuje obsługę spraw online, zapewniając dostęp do wysokiej jakości doradztwa kredytowego i finansowego klientom z Tychów i z całej Polski. Specjalizujemy się w konsolidacjach zobowiązań i trudnych kredytach oraz wspieramy osoby, które chwilowo utraciły kontrolę nad swoim budżetem.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Biuro pomocy zadłużonym Tychy – konsolidacja zobowiązań

Wspomagamy naszych klientów w konsolidowaniu zobowiązań. Pomagamy im zamienić kosztowne raty z naglącymi terminami płatności na tańsze kredyty bankowe z wydłużonym okresem spłaty. W ten sposób wspieramy w porządkowaniu zadłużenia i redukowaniu miesięcznych wydatków. Jesteśmy grupą licencjonowanych pośredników kredytowych, którzy mają ogromne doświadczenie w branży kredytowej, a zwłaszcza w konsolidowaniu kredytów pozabankowych.

Co warto wiedzieć o konsolidacji zadłużenia?

Konsolidacja zadłużenia polega na pozyskaniu od banku finansowania, które ma pokryć dotychczasowe pożyczki i kredyty. Co do zasady odradza się zaciąganie nowych zobowiązań na spłatę tych zaciągniętych wcześniej, bo grozi to wpadnięciem w pętlę zadłużenia. Kredyt konsolidacyjny stanowi jednak wyjątek od tej zasady, bo ma korzystne dla klienta warunki i pozwala na rozłożenie płatności na dłuższy okres. 

Kiedy zalecamy konsolidację zobowiązań?

Zastanów się nad scaleniem swoich zobowiązań, jeśli:

  • spłacasz kilka pożyczek naraz i chcesz uporządkować swoje zadłużenie,
  • zależy Ci na zmniejszeniu miesięcznych wydatków,
  • nie zalegasz z płatnościami i masz odpowiednią zdolność finansową,
  • obawiasz się, że nie dasz rady spłacić aktualnych zobowiązań.

Jeśli nie wiesz, czy konsolidacja sprawdzi się w Twoim przypadku, skorzystaj z darmowej porady kredytowej. Nasi specjaliści dokładnie objaśnią Ci, na czym polega scalenie zobowiązań i czy warto się na nie zdecydować.

Biuro pomocy zadłużonym Tychy – pożyczki gotówkowe

Od wielu lat działamy w branży finansowej, dlatego oferujemy fachowe doradztwo w ubieganiu się o pożyczki gotówkowe. Pieniądze pozyskane od banku przeznaczysz na dowolny cel, np. na zakup nowego wyposażenia do mieszkania czy na pokrycie kosztów wakacyjnego wyjazdu. Gwarantujemy pomoc w znalezieniu oferty na korzystnych warunkach oraz wsparcie przy wnioskowaniu o udzielenie finansowania.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla naszych klientów jest anonimowość, a także bezpieczeństwo. Dlatego robimy wszystko, aby zachować sprawy klientów w tajemnicy. Niezależnie od stopnia skomplikowania Twojej sprawy możesz nam zaufać. Wiemy, że kłopoty finansowe to delikatny temat. Okazujemy więc dużo zrozumienia i empatii, dzięki czemu w trakcie naszej współpracy będziesz się czuć w pełni komfortowo.

Do dyspozycji klientów pozostawimy kilka kanałów komunikacji. W zależności od własnych preferencji możesz zdecydować się na kontakt telefoniczny lub mailowy. Obsługujemy również wybrane komunikatory online. Jeśli chcesz, żebyśmy to my do Ciebie zadzwonili, wypełnij nasz internetowy formularz zgłoszeniowy.

Oddzwonimy!