Biuro Pomocy Zadłużonym we Wrocławiu i okolicach

Problemy finansowe mogą pojawić się wskutek nieprzemyślanych decyzji. Niektórzy konsumenci, zachęceni atrakcyjnymi warunkami kredytowania, zaciągają zbyt wiele pożyczek, których później nie są w stanie spłacić. Problemy finansowe czasami wiążą się z sytuacjami losowymi – np. wypadkiem, nagłą chorobą czy utratą źródła dochodu. Niezależnie od przyczyn problemów, warto zawalczyć o przywrócenie finansów na właściwe tory. 

Sprawdź, w jaki sposób nasze biuro pomocy zadłużonym wspiera mieszkańców Wrocławia i innych miast w Polsce. Pomożemy Ci poradzić sobie z dużą liczbą zobowiązań i opłat. Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy, aby skorzystać z darmowej porady kredytowej.

Biuro pomocy zadłużonym Wrocław: kiedy warto skorzystać z naszego wsparcia?

Od wielu lat współpracujemy z osobami, które potrzebują merytorycznego wsparcia w zakresie kredytowania i finansów. Możesz zwrócić się o nas o pomoc, jeśli:

  • masz na swoim koncie kilka zobowiązań i chcesz uporządkować swoje finanse;
  • wpadłeś w spiralę chwilówek i potrzebujesz wsparcia w spłacie zadłużenia;
  • nie jesteś w stanie na bieżąco opłacać rachunków, czynszu i zobowiązań wobec pożyczkodawców; 
  • Twoje miesięczne wydatki przekraczają dochody; 
  • chcesz odzyskać płynność finansową.

Zadbamy o to, aby ułatwić Ci zarządzanie zadłużeniem!

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Biuro pomocy zadłużonym Wrocław: w czym się specjalizujemy?

Nasze biuro pomocy zadłużonym zatrudnia specjalistów z dziedziny finansów i kredytowania. Koncentrujemy się przede wszystkim na szybkich konsolidacjach zobowiązań, które umożliwiają spłatę zadłużenia. Zależy nam na jak największym odciążeniu naszych klientów, dlatego większość obowiązków bierzemy na siebie. 

Wspieramy konsumentów w spłacie chwilówek. Pomagamy wydostać się ze spirali zadłużenia, przez zamianę kilku kosztownych zobowiązań wobec parabanków na jeden bezpieczny kredyt bankowy. Specjalizujemy się w „czyszczeniu” historii kredytowej BIK oraz sprawdzaniu zdolności kredytowej.

Ponadto gwarantujemy doradztwo podczas ubiegania się o pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Bierzemy udział w negocjacjach z bankiem, aby otrzymać jak najlepsze warunki kredytowania dla klienta. Dzięki temu dostaniesz tak wysokie finansowanie, jakiego potrzebujesz i z tak długim okresem spłaty, jaki Ci najbardziej odpowiada. 

Dlaczego warto zdecydować się na kredyt konsolidacyjny?

Nasi klienci często podchodzą do propozycji zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego z dużym dystansem. Często obawiają się, że scalenie zadłużenia nie przyniesie oczekiwanych efektów, albo że pogorszy ich sytuację materialną. Wszystkie te wątpliwości prawdopodobnie wynikają z nieprzyjemnych doświadczeń związanych z wcześniejszymi pożyczkami. Jednak zapewniamy, że kredyt konsolidacyjny jest bardzo dobrą decyzją. Wśród jego największych zalet warto wymienić:

  • możliwość uporządkowania zadłużenia;
  • wydłużenie okresu spłaty zobowiązań i obniżenie wysokości rat;
  • zmniejszenie ryzyka nieopłacenia jednej z należności;
  • odciążenie budżetu. 

Konsolidacja zadłużenia to sposób na lepsze kontrolowanie zadłużenia, które ułatwi zarządzanie pieniędzmi. 

Biuro pomocy zadłużonym Wrocław: jak wygląda nasza współpraca z klientami?

Wiele osób odwleka skontaktowanie się z naszymi specjalistami ze względu na obawy przed tym, że zostaną skrytykowani lub ocenieni. Takie wątpliwości są uzasadnione. Jak można się domyślić, rozmowy na temat problemów finansowych nie należą do najprzyjemniejszych. Nie z nami! Doradcy z biura obsługi zadłużonych wyróżniają się empatią i okazują klientom całkowite zrozumienie. Ponadto każdą sprawę traktują indywidualnie, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb i wymagań klienta. Warto podkreślić, że obowiązuje nas tajemnica zawodowa. Nasi klienci szczególnie cenią prywatność i dyskrecję, którą im zapewniamy.

Oddzwonimy!