Doradztwo i wsparcie dla zadłużonych

Zadłużenie to stan, w którym konsument ma obowiązek oddać określoną sumę pieniędzy np. do banku lub innej instytucji finansowej. Zwrot całości środków lub jakiejś ich części przeważnie odbywa się w określonym przez pożyczkodawcę terminie.

Jeśli masz zobowiązania w kilku instytucjach i tracisz kontrolę nad swoimi finansami, prawdopodobnie przyda Ci się doradztwo i wsparcie zadłużonych. Oferujemy kompleksową pomoc osobom, których budżet jest obciążony płatnościami ratalnymi, pożyczkami pozabankowymi i innymi zobowiązaniami. Wypełnij nasz formularz kontaktowy i uzyskaj darmową poradę kredytową!

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Pętla kredytowa, czyli nadmierne zadłużanie

Zdarza się, że spirala zadłużenia jest następstwem zdarzeń losowych, np. utraty środków do życia czy poważnej choroby, ale niekiedy poważne kłopoty finansowe pojawiają się na skutek nieracjonalnych decyzji i lekkomyślnych zakupów. Warto pamiętać, że mogą one dopaść nawet bardzo odpowiedzialnych konsumentów. Taki stan zawsze oznacza jednak nadmierne zadłużanie się. Często występuje w sytuacji, gdy suma zobowiązań przekracza uzyskiwane zarobki – wówczas pojawia się pokusa, aby zaciągać kolejne i kolejne pożyczki na spłacenie dotychczasowych zaległości.

Doradztwo i wsparcie zadłużonych w wychodzeniu ze spirali zadłużenia

Niezależnie od przyczyn kłopotów z pieniędzmi, należy podjąć szybkie i zdecydowane działania. Jako specjaliści w dziedzinie finansów zapewniamy profesjonalną pomoc w spirali zadłużenia.

 • Gwarantujemy wsparcie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.
 • Pomagamy w ocenie sprawy i zaplanowaniu dalszego postępowania.
 • Zapewniamy zrozumienie i całkowite bezpieczeństwo.

Wiemy, że najprostszym rozwiązaniem dla osób w pętli kredytowej jest umożliwienie im uregulowania należności poprzez wydłużenie okresu spłaty.

Doradztwo i wsparcie zadłużonych w konsolidacji zobowiązań finansowych

Konsolidacja polega na zaciągnięciu kredytu w banku, który ma pokryć wszystkie spłacane obecnie zobowiązania finansowe. W zależności od polityki banku i Twojej sytuacji możesz scalić kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty ratalne, pożyczki pozabankowe, chwilówki, limity na karcie i na rachunku bieżącym.

Konsolidacja zobowiązań dla zadłużonych to doskonałe rozwiązanie, jeśli:

 • jesteś w pętli zadłużenia i zaciągasz coraz to kolejne pożyczki na spłatę należności wobec różnych podmiotów,
 • obawiasz się przekroczenia terminów spłaty i windykacji,
 • masz problem z utrzymaniem płynności finansowej,
 • wydajesz więcej, niż zarabiasz,
 • spłacasz kilka pożyczek jednocześnie.

Konsolidacja pozwala zamienić kilka rat na jedną, niższą niż suma wcześniejszych płatności. Jest to możliwe dzięki wydłużeniu okresu spłaty do nawet kilku lat oraz skorzystaniu z atrakcyjnych warunków kredytowania.

Co daje konsolidacja zadłużenia?

Skonsolidowanie zobowiązań pozwoli odciążyć Twój budżet i sprawi, że odetchniesz z ulgą. Dzięki połączeniu kilku wysokich rat w jedną, znacznie mniejszą niż suma dotychczasowych należności:

 • zyskasz lepszą kontrolę nad swoim zadłużeniem,
 • uporządkujesz comiesięczne płatności,
 • zmniejszysz ryzyko niedotrzymania terminów wpłaty należności.

W ramach konsolidacji możesz też zyskać dodatkowe środki na dowolnie wybrany cel. Niektóre banki pozwalają dobrać określoną ilość pieniędzy, o ile masz odpowiednią zdolność kredytową.

Doradztwo i wsparcie zadłużonych w „czyszczeniu” historii BIK

Każdy konsument zaciągający zobowiązanie w banku lub innej instytucji pozabankowej podlega wpisowi do Biura Informacji Kredytowej. Organizacja ta zajmuje się gromadzeniem i przetwarzaniem danych o klientach korzystających z pożyczek i kredytów. W bazie BIK znajdują się komunikaty pomocne w określaniu zdolności kredytowej konkretnej osoby. Banki przed udzieleniem finansowania zawsze sprawdzają bazę pod kątem nieterminowych płatności, zaległych zobowiązań czy ilości zapytań kredytowych. Dotyczy to również kredytów konsolidacyjnych na spłatę innych zobowiązań. 

Zapewniamy fachową pomoc w czyszczeniu historii BIK. Sprawdzamy aktualność informacji znajdujących się z bazie i podpowiadamy, jak zadbać o odpowiednią zdolność kredytową. 

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, zadzwoń lub napisz, aby skorzystać z darmowego doradztwa i wsparcia zadłużonych!

Oddzwonimy!