Jeydny sposób na to by szybko pozbyć się kredytów bankowych lub chwilówkek.

Co to jest konsolidacja?

Konsolidacja to zmiana obecnych kredytów i chwilówek na nowy kredyt bankowy, który ma mniejszą ratę i dłuższy okres spłaty. Innymi słowy, bank spłaca aktualne zobowiązania z chwilówek i kredytów.

Jak się to załatwia?

Można pójść bezpośrednio do banku i złożyć wniosek. Wymaga to jednak dużej ilości formalności i dokumentów oraz wizyt w oddziale. Można też skorzystać z pomocy specjalisty kredytowego, który w Twoim imieniu wyśle wniosek do banku, przygotuje Cię do złożenia wniosku (wyczyści BIK), uzupełni braki w dokumentach, będzie negocjować najlepsze możliwe warunki i będzie z Tobą w stałym kontakcie.

Czy bank zawsze się zgadza?

Niestety nie, bank bierze pod uwagę typ zatrudnienia, historię kredytową i inne, tylko im znane czynniki, aby oszacować ryzyko tego, że osoba będzie miała problem w spłacie tego kredytu.

Czy to oznacza, że jeżeli mam jakieś opóźnienie lub nie mam idealnej umowy zatrudnienia to nie mam szans?

Tutaj przydatna jest pomoc doświadczonego eksperta (pośrednika) kredytowego, który udzieli rady. Historię kredytową można naprawić i wyczyścić, można też pousuwać stare zapytania czy kredyty, które zostały dawno spłacone, tak jakby ich nigdy nie było. Jednym słowem, prawie każdą osobę można przygotować do składania wniosku w banku, tak, aby miała największą szansę na kredyt.

Specjalista od trudnych kredytów bardzo dobrze też zna specyfikę banków i potrafi dopasować daną osobę (jej raport BIK, typ umowy, wielkość dochodów itd) do konkretnego banku w którym dana osoba ma największe szanse na kredyt. Bez tej wiedzy, wniosek składany jest losowo, lub wszędzie na oślep, z bardzo mało szansą na pozytywną odpowiedź banku, dodatkowo zwiększając ilość zapytań czyli pogarszając historię kredytową.

Jak wygląda współpraca z Ratownikami Kredytowymi?

Trochę jak z lekarzem 🙂 Na początku pytamy o sytuację – jaki typ zatrudnienia, jakie dochody, jakie miesięczne raty, jaka kwota jest potrzebna (przez formularz). Potrzebujemy też raport BIK. Po takim wywiadzie, nasz specjalista, trochę jak lekarz, dokładnie analizuje sytuację przekazuje zalecane działania aby otrzymać tą gotówkę na spłatę z banku. Całość jest niezobowiązująca, klient nie płaci nam ani grosza dopóki nie dostanie tej gotówki z banku i może cieszyć się mniejszą ratą i dłuższym okresem spłaty.

Co dalej?

Teraz będziemy potrzebowali od Ciebie raportu BIK.

Zalecamy trzymać się od specjalistów kredytowych, którzy twierdzą, że są w stanie pomóc bez BIKu. Nie przygotują klienta czyszcząc historię, wyślą zapytania o kredyt na oślep do wielu banków i dlatego bank da decyzję odmowną a klient będzie w gorszej sytuacji niż był, bo ma w historii dodatkowe negatywne zapytania.

Nie zalecamy też starać się o konsolidację samodzielnie w banku, banki po koronowirusie stały się bardziej restrykcyjne.

Proszę się też nie wstydzić czy nie przejmować „złym” BIKiem. Specjalizujemy się w trudnych kredytach, wiele już widzieliśmy, jesteśmy życzliwi i byliśmy już skuteczni w wielu nietypowych sytuacjach. Osoba ze złym BIKiem jak najbardziej też może szybko otrzymać kredyt konsolidacyjny i cieszyć się mniejszą miesięczną ratą. Pobranie raportu niestety kosztuje (39zł), ale naszym zdaniem jest warte każdej złotówki. Bez raportu na 99% nie ma szans na konsolidację.

–> Tutaj, na stronie BIK,  możesz sprawdzić jak pobrać raport przez internet!

Oddzwonimy!