Konsolidacja chwilówek- co musisz wiedzieć?

Każdy z nas niejednokrotnie miał w życiu trudności finansowe. Często sięgamy wtedy po kredyty pozabankowe, tak zwane „chwilówki”. Są łatwo dostępne, środki szybko znajdują się na koncie i wydaje się, że problem znika.

Co jednak, gdy wpadamy w pętlę zadłużenia i nie jesteśmy w stanie spłacać na czas naszych zobowiązań? Przede wszystkim- nie czekajmy. Trzeba działać, dopóki sytuacja jest do rozwiązania. Na rynku finansowym są pośrednicy, którzy specjalizują się w spłacaniu kredytów pozabankowych jednym kredytem gotówkowym.

Porada i wyliczenie zdolności kredytowej są bezpłatne, a krótka rozmowa może pomóc z rozwiązaniem kłopotów finansowych.

W naszej pracy często spotykamy klientów, którzy do ostatniej chwili zwlekają z prośba o pomoc. Dlaczego? Często jest to poczucie wstydu, brak wiary w możliwość pomocy, lub wiedzy na temat dostępnych rozwiązań. Doświadczony pośrednik potrafi jednak znaleźć światełko w tunelu i odpowiednio pokierować sprawą klienta tak, aby obniżyć miesięczne koszty kredytów i płacić jedną, niższą ratę. To jednak do klienta należy pierwszy krok- kontakt z pośrednikiem.

Czy jest się czego bać?  Absolutnie nie. Pamiętajmy- profesjonalny pośrednik nigdy nie ocenia klienta, nie wnika, dlaczego znalazł się w danej sytuacji. Jest po to, aby dyskretnie pomóc i służyć radą.

Na czym polega pomoc? Specjalista kredytowy dokładnie analizuje sytuację klienta i wybiera odpowiedni bank, który spojrzy na daną sytuację przychylnym okiem. Proces kredytowy jest szybki i wygodny. W dzisiejszych czasach większość formalności można załatwić nie wychodząc z domu!

Oddzwonimy!