Konsolidacja kredytów dla zadłużonych

W branży finansowej wyróżnia się różne rodzaje kredytów –konsumenckie, hipoteczne, gotówkowe czy samochodowe. Pozwalają one pozyskać od banku pieniądze na realizację dowolnie wybranego celu, np. zakup wyposażenia domu, nabycie pojazdu czy wybudowanie domu.

Jako biuro pomocy zadłużonym specjalizujemy się w kredytach konsolidacyjnych. Służą one połączeniu kilku zobowiązań w jedno, cechujące się niższą miesięczną ratą niż suma dotychczas spłacanych należności. Oznacza to, że kredyt konsolidacyjny możesz zaciągnąć po to, aby przywrócić płynność przepływu pieniędzy w domowym budżecie i uporządkować swoje zadłużenie. Wypełnij poniższy formularz, aby oddzwonił do Ciebie nasz konsultant lub aby otrzymać wiadomość mailową i skorzystać z darmowej porady kredytowej.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Kredyty konsolidacyjne, czyli dobre rozwiązanie dla zadłużonych

Kredyty konsolidacyjne dla zadłużonych są dobrym rozwiązaniem dla osób, które utraciły kontrolę nad swoimi finansami. Dzięki połączeniu swoich zobowiązań w jedno ze znacznie niższą ratą możesz raz na zawsze zakończyć swoje problemy z pieniędzmi.

Konsolidację zalecamy zwłaszcza osobom, które:

  • wpadły w pętle zadłużenia,
  • nie mogą zachować odpowiedniej płynności finansowej,
  • nie są w stanie spłacać bieżących zobowiązań,
  • boją się windykacji i komornika,
  • spłacają wiele różnych zobowiązań finansowych wobec różnych wierzycieli.

Poprzez wydłużenie okresu spłaty zyskasz możliwość zredukowania comiesięcznych wydatków i dzięki temu odciążysz domowy budżet.

Kredyt konsolidacyjny na spłatę pożyczek pozabankowych – wymagania

Banki przed udzieleniem kredytu konsolidacyjnego na spłatę pożyczek wymagają potwierdzenia tożsamości i weryfikują też zdolność finansową. Z tego powodu, zanim zaciągniesz zobowiązanie, musisz dopilnować wielu formalności.

Przy konsolidacji najczęściej należy przedstawić:

  • dowód osobisty,
  • dokumenty określające aktualny stan zadłużenia, m.in. umowy kredytów, które chcesz skonsolidować,
  • dokument potwierdzający dochód 

Jako specjaliści od kredytów zapewniamy wsparcie przy kompletowaniu całej dokumentacji i niezbędnych zaświadczeń.

Kredyty na spłatę chwilówek

Kredyt na spłatę pożyczek krótkoterminowych, tzw. chwilówek, pomoże Ci zapanować nad zobowiązaniami wobec parabanków. Chwilówki kuszą klientów dostępnością, minimalną ilością formalności i brakiem weryfikacji zdolności kredytowej. Mogą jednak okazać się trudne do spłacenia ze względu na swoją specyfikę.

Takie pożyczki przeważnie mają krótki, maksymalnie kilkudziesięciodniowy, okres spłaty. Ponadto cechują się stosunkowo wysoką prowizją, którą reguluje się przeważnie dopiero w momencie zwrotu środków. Jeśli więc wpadłeś w spiralę zadłużenia wobec parabanków, rozważ zaciągnięcie kredytu na spłatę chwilówek. Wówczas bank spłaci Twoje zaległości finansowe, a Ty zwrócisz pieniądze w niższych ratach rozłożonych na wielomiesięczny okres kredytowania – dzięki temu uporządkujesz swoje wydatki i odciążysz domowy budżet.

Jakie oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego wybrać?

Oprocentowanie to podstawowy parametr kredytu, który pozwala określić łączny koszt udzielenia finansowania. Im jest wyższe, tym większe odsetki będziesz zobowiązany zapłacić bankowi. Wyróżnia się 2 typy oprocentowania – zmienne i stałe. Obecnie większość klientów decyduje się na kredyt konsolidacyjny ze stałym oprocentowaniem. Daje on pewność, że wysokość miesięcznej raty nie zmieni się wraz z upływem okresu kredytowania.

Dlaczego warto zdecydować się na kredyt konsolidacyjny przez internet?

Zdajemy sobie sprawę, że w przypadku konsolidacji ogromną rolę odgrywa tempo działania. Im wcześniej uda się złożyć wniosek do banku o udzielenie finansowania, tym lepiej, dlatego oferujemy wsparcie osobom z całej Polski przez internet. Dzięki temu możesz w każdej chwili i bez wychodzenia z domu zwrócić się do nas o pomoc. Kredyt konsolidacyjny online pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i wymaga znacznie mniej zaangażowania. Zostaw swoje dane w formularzu zgłoszeniowym, a odezwiemy się do Ciebie!

Oddzwonimy!