Konsolidacja pożyczek dla zadłużonych

W Polsce pożyczkę uzyskasz nie tylko od banków komercyjnych czy spółdzielczych, ale również od pozabankowych firm. Obecnie możesz otrzymać całkiem duże sumy pieniędzy przy minimum formalności, często bez konieczności dokumentowania zarobków. Takie okoliczności sprzyjają zaciąganiu zobowiązań, które mocno obciążają domowy budżet. Wówczas mogą pojawić się problemy z jednoczesnym regulowaniem należności za pożyczki i opłacaniem bieżących płatności za rachunki czy czynsz. To z kolei może prowadzić do błędnego koła zadłużenia i spowodować utratę płynności finansowej. Jeśli spłata kilku pożyczek jednocześnie Cię przerasta, rozważ konsolidację zobowiązań. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i skorzystaj z darmowej porady kredytowej.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Na czym polega konsolidacja pożyczek? 

Konsolidacja pożyczek pozabankowych to nic innego jak połączenie kilku zobowiązań w jeden kredyt cechujący się niższą ratą niż suma obecnie spłacanych należności. Coraz częściej banki udzielają takiego celowego finansowania, aby kredytobiorca mógł szybko i w łatwy sposób uregulować wszystkie bieżące zaległości. Ponadto konsolidacja pożyczek gwarantuje łatwiejsze zarządzanie zobowiązaniami i odciążenie domowego budżetu. 

Pamiętaj, że przekazanie środków na konto kredytobiorcy zawsze poprzedza dokładna weryfikacja jego zdolności kredytowej. 

Kiedy warto zdecydować się na konsolidację pożyczki? 

Konsolidację pożyczek zalecamy wszystkim osobom, którym jest trudno bezpiecznie zarządzać zadłużeniem. Rozważ połączenie swoich zobowiązań finansowych, jeśli:

  • nie jesteś w stanie w terminie spłacać należności;
  • nie możesz wydostać się ze spirali zadłużenia i co chwile zaciągasz kolejne pożyczki
  • Twoje miesięczne wydatki przekraczają dochody;
  • chcesz uniknąć windykacji i egzekucji komorniczych;
  • masz na swoim koncie kilka lub kilkanaście pożyczek

Pamiętaj, że w przypadku problemów z zachowaniem płynności finansowej musisz działać natychmiastowo. Wniosek o konsolidację trzeba złożyć jeszcze przed przekroczeniem terminów spłaty. To jedyny sposób na zachowanie odpowiedniej historii kredytowej i uzyskanie środków od banku na spłatę należności. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy konsolidację pożyczek online. Doradzamy klientom z całej Polski przez internet i telefonicznie. To pozwala nam na dużą elastyczność i swobodę działania. 

Kto może skonsolidować pożyczkę?

Przy konsolidacji pożyczek pozabankowych obowiązują te same zasady co przy staraniu się o każde inne finansowanie. Do połączenia swoich bieżących zobowiązań musisz więc mieć ukończone 18 lat. 

Niezbędna jest również odpowiednia zdolność kredytowa, bez której bank nie zdecyduje się na skonsolidowanie Twoich zobowiązań. Nie obędzie się również bez dokumentu tożsamości. W zależności od polityki banku możesz zostać poproszony również o przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu czy wyciągów z rachunku bankowego potwierdzających regularne dochody. 

W jakim banku najlepiej zrobić konsolidację pożyczki? 

Konsolidację pożyczek można przeprowadzić, korzystając z oferty różnych banków. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto przeanalizować propozycje pod kątem:

  • możliwej długości okresu spłaty; 
  • wysokości prowizji;
  • poziomu oprocentowania;
  • ewentualnych kosztów dodatkowych. 

Przy wyborze odpowiedniego banku do skonsolidowania pożyczki możesz zasięgnąć darmowej porady kredytowej. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez wiadomość mailową. Możesz też wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy, w którym wybierzesz preferowaną formę komunikacji z doradcą. 

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, a do wszystkich klientów podchodzimy z empatią i profesjonalizmem. Zetknęliśmy się już z niejedną skomplikowaną sytuacją finansową którą, mimo trudności, udało się zakończyć pozytywnie. Zadzwoń do nas, skonsoliduj swoje pożyczki i odzyskaj stabilność finansową!

Oddzwonimy!