Konsolidacja pożyczek online

Usługa konsolidacji pożyczek przez internet to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów, którzy coraz chętniej wykorzystują smartfony i komputery do załatwiania bieżących spraw związanych z finansami. Oferujemy możliwość wyjścia ze spirali zadłużenia osobom z całej Polski. Pomagamy zamienić kilka drogich zobowiązań w jeden bezpieczny kredyt bankowy. Wspieramy w sprawnym spłacaniu bieżących pożyczek bez nadwyrężania Twojego budżetu. Skorzystaj z darmowego doradztwa kredytowego z dowolnego miejsca i bez konieczności wizyty w naszej placówce. Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy, uzyskaj bezpłatną poradę od konsultanta i przywróć dobrą kondycję swojego budżetu!

Czemu służy konsolidacja pożyczek online?

Konsolidacja pożyczek online to dobre rozwiązanie dla osób mających problem z terminową spłatą swoich zobowiązań. Połączenie wszystkich pożyczek w jeden kredyt bankowy pozwoli odzyskać kontrolę nad finansami. Najważniejszą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość załatwienia większości formalności bez wychodzenia z domu. 

Dzięki konsolidacji swoich pożyczek przez internet:

  • wydłużysz okres spłaty zobowiązań nawet do kilkunastu lat;
  • uporządkujesz swoje zadłużenie;
  • zmniejszysz łączną sumę miesięcznych wydatków dzięki połączeniu bieżących zobowiązań w jedno z niższą ratą;
  • poprawisz zdolność kredytową;
  • zdobędziesz dodatkowe środki finansowe (niektóre banki w ramach konsolidacji umożliwiają pozyskanie pieniędzy na dowolny cel).

Jeśli pojawiają się u Ciebie problemy z zachowaniem płynności finansowej i obawiasz się firm windykacyjnych – nie czekaj. W takiej sytuacji ważna jest każda minuta. Największą szansę na powodzenie konsolidacji masz jeszcze przed znacznym przekroczeniem terminów spłaty pożyczek.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Kompleksowa obsługa konsolidacji pożyczek przez internet

Konsolidacja pożyczki online z naszą pomocą pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam unikać błędów przy kompletowaniu dokumentacji, sporządzaniu wniosku czy wyborze banku. Dlatego jeśli rozważasz połączenie swoich zobowiązań w jedno z niższą ratą, możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie sprawy. Zadbamy o to, aby wszystkie procedury przebiegały możliwie jak najszybciej. Ponadto wynegocjujemy możliwie najlepsze warunki konsolidacji w celu maksymalnego obniżenia Twoich miesięcznych wydatków. 

Konsolidacja pożyczek online krok po kroku

Wiesz już, że konsolidacja pożyczek online może przynieść Ci wiele korzyści. Warto więc powiedzieć nieco więcej na temat przebiegu naszej współpracy z klientami. Poniżej znajduje się typowy opis postępowania koniecznego do uporządkowania zadłużenia z naszą pomocą.

Krok 1. Skontaktuj się z nami w dowolny sposób. Możesz zadzwonić, napisać maila lub zostawić swoje dane w formularzu zgłoszeniowym. 

Krok 2. Omówimy Twoją sprawę z uwzględnieniem możliwości finansowych i oczekiwań co do konsolidacji. Pamiętaj, że jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dlatego nie obawiaj się naszej reakcji na swoją sytuację materialną. Gwarantujemy pełną anonimowość i całkowite zrozumienie.

Krok 3. Udzielimy Ci fachowej porady kredytowej i skonsultujemy opracowany przez nas plan działania.

Krok 4. Sprawdzimy Twoją historię BIK i w razie potrzeby dokonamy jej korekty. 

Krok 5. Złożymy wniosek do odpowiedniego banku i po uzyskaniu przychylnej decyzji kredytowej nie pozostanie nic innego, jak skonsolidowanie Twoich pożyczek w jedno zobowiązanie.

Dlaczego warto zdecydować się na konsolidację pożyczek bez wychodzenia z domu?

Konsolidacja pożyczek przez internet umożliwia połączenie zobowiązań w jedno z niższą ratą przy minimalnej liczbie formalności. Szanujemy czas naszych klientów. Dlatego dbamy o to, aby spłatę aktualnych zadłużeń zorganizować szybko i bez tworzenia niepotrzebnych zapytań. Maksymalnie dostosowujemy się do Twoich możliwości. Dlatego to Ty wybierasz sposób i porę komunikacji. Możesz zdecydować się na kontakt przez wiadomości mailowe lub SMS, a także na rozmowę telefoniczną. Korzystamy również z innych komunikatorów. Udostępniamy również intuicyjny formularz kontaktowy, przez który możesz zostawić nam swoje dane.

Oddzwonimy!