Konsolidacja pożyczek pozabankowych

Konsolidacja pożyczek pozabankowych pomogła już wielu osobom wyjść ze spirali zadłużenia i odzyskać utraconą płynność finansową. Taki zabieg pozwala połączyć wszystkie spłacane zobowiązania w jedno nowe z niższą ratą. Aby skorzystać z tej opcji, niezbędna jest odpowiednia zdolność kredytowa i dopełnienie wielu formalności. Dlatego jeśli interesuje Cię konsolidacja pożyczek zaciągniętych w parabankach, skorzystaj z naszego wsparcia. Zostaw swoje dane w poniższym formularzu, aby zamówić rozmowę z naszym konsultantem. Zapoznamy się z Twoją sprawą i pomożemy zmniejszyć sumę miesięcznych wydatków na spłacanie pożyczek pozabankowych.

U kogo sprawdzi się konsolidacja pożyczek pozabankowych?

Konsolidacja pożyczek pozyskanych od parabanków to w wielu sytuacjach jedyny sposób na unormowanie domowego budżetu. Jeśli tracisz kontrolę nad swoimi finansami i masz kłopoty ze spłacaniem zobowiązań na czas – nie czekaj. Zdecyduj się na konsolidację, jeśli:

  • zaciągasz kolejne pożyczki na spłatę wcześniejszych długów;
  • wpadłeś w tzw. spiralę zadłużenia;
  • miesięczny budżet nie wystarcza na pokrycie kosztów życia, rachunków, czynszu i innych zobowiązań;
  • spłacasz kilka pożyczek w jednym czasie;
  • dostajesz wezwania do zapłaty i obawiasz się windykacji. 

Pamiętaj, że konsolidacja pożyczek pozabankowych ma zastosowanie wyłącznie u osób, które nie zalegają z płatnościami lub ich opóźnienia są nieznaczne. Wyłącznie tacy konsumenci mają szansę uzyskać finansowanie od banku. Taka instytucja przed przelaniem środków zawsze weryfikuje zdolność kredytową potencjalnego klienta.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Konsolidacja pożyczek pozabankowych a historia BIK

Konsolidacja pożyczek pozyskanych od parabanków polega na zaciągnięciu nowego zobowiązania w banku. Tylko takie postępowanie gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i pozwala na przywrócenie stabilizacji finansowej. Aby bank wydał przychylną decyzję kredytową, wniosek o finansowanie należy złożyć jeszcze przed pojawieniem się kłopotliwych wpisów w BIK. Negatywne adnotacje w historii kredytowej mogą znacznie zmniejszyć szanse na uzyskanie finansowania od banku na korzystnych warunkach lub w skrajnych przypadkach – nawet uniemożliwić przeprowadzenie konsolidacji pożyczek pozabankowych. 

Dlatego tak duży nacisk kładziemy na konieczność podjęcia działań od razu po pojawieniu się kłopotów finansowych. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie łączenia zobowiązań. Udzielamy porad, „czyścimy” BIK i negocjujemy warunki z bankami. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy z dziedziny finansów możemy odpowiednio dopasować sposób postępowania do specyfiki Twojej sytuacji.

Korzyści wynikające z konsolidacji pożyczek pozabankowych

Konsolidacja pożyczek pozabankowych jest najlepszym sposobem na wydostanie się z pętli zadłużenia. Połączenie wszystkich zobowiązań w jedno i wydłużenie okresu spłaty przyczyniają się do zmniejszenia miesięcznych wydatków, uporządkowania zadłużenia, odzyskania stabilizacji i tym samym – do lepszego samopoczucia i przywrócenia pewności siebie. Dzięki odpowiednio zaplanowanej konsolidacji możesz znów kontrolować wydatki i cieszyć się życiem. Potwierdza to opinia wystawiona przez jednego z naszych klientów:

Wydawało mi się, iż już nigdy nie wyjdę z zadłużenia i niebawem na głowie będę miał komorników i inne nieprzyjemne sytuacje. W kilkanaście dni udało się skonsolidować kilka chwilówek i od razu lżej na duszy”.

Ile kosztuje konsolidacja pożyczek pozabankowych?

Koszt konsolidacji pożyczek zaciągniętych w parabankach to kwestia indywidualna. Finalny wydatek zależeć będzie m.in. od wysokości Twoich aktualnych zobowiązań, oprocentowania banku i dodatkowych opłat związanych np. z ubezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego. 

W trosce o finanse naszych klientów oferujemy darmowe doradztwo. Ponadto zajmujemy się nieodpłatnym sprawdzaniem i „czyszczeniem” BIK. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kosztów i procedur niezbędnych do połączenia Twoich zobowiązań, skontaktuj się z nami przez wiadomość mailową lub zadzwoń. Możesz też zostawić swoje dane w formularzu kontaktowym. Wtedy to my odezwiemy się do Ciebie.

Oddzwonimy!