Kredyt konsolidacyjny online

Obecnie coraz więcej instytucji umożliwia swoim klientom załatwienie formalności online, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu i energii. Idąc w ich ślad, zapewniamy obsługę wnioskowania o kredyty konsolidacyjne przez internet. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą mieć stały kontakt z zaufanymi doradcami finansowymi niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują. Skorzystaj z naszego formularza zgłoszeniowego, aby zamówić rozmowę z jednym z naszych specjalistów i zadbaj o stan swoich finansów.

Co warto wiedzieć o kredycie konsolidacyjnym?

Kredyt konsolidacyjny jest zaciągany z myślą o spłaceniu wszystkich bieżących zobowiązań. To, jakie produkty można w jego ramach uregulować, a jakie nie, zależy od polityki danego banku. Przeważnie przy konsolidacji bierze się pod uwagę kredyty gotówkowe, samochodowe, ratalne czy hipoteczne. Uwzględnia się również debet na koncie, limit karty kredytowej, a także pożyczki pozabankowe, tzw. chwilówki. A jak to wygląda w praktyce? Gdy podejmiesz decyzję o konsolidacji, musisz znaleźć bank, który udzieli Ci finansowania na spłatę obecnych zobowiązań. Pozyskane pieniądze powinieneś przeznaczyć na uregulowanie należności, a później masz obowiązek zwrócić bankowi pożyczone środki na warunkach określonych w umowie kredytowej. Taki zabieg stwarza możliwość wydłużenia okresu spłaty i uporządkowania zadłużenia.

Otrzymaj bezpłatną poradę
i pozbądź się chwilówek!

Wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy poniżej, nasz doradca odezwię się do Ciebie i omówi Twoją sprawę.

Razem zastanowimy się nad najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji.

Dla kogo kredyt konsolidacyjny online?

Kredyty i pożyczki internetowe na stałe rozgościły się w ofercie wielu banków. Do grupy produktów oferowanych online zaliczają się również kredyty konsolidacyjne. Powstały one z myślą o osobach zadłużonych, które chcą zamienić wiele zobowiązań na jeden kredyt.

W każdym banku są stawiane podobne wymagania wobec potencjalnych klientów. Aby wziąć kredyt konsolidacyjny, trzeba:

 • być osobą pełnoletnią,
 • mieć pełną zdolność do pełnienia czynności prawnych,
 • uzyskiwać stałe dochody, które da się udokumentować (np. wyciągami z rachunku bankowego lub zaświadczeniem od pracodawcy o zatrudnieniu),
 • mieć odpowiednią zdolność kredytową.

Wymienione warunki są kluczowe dla określenia wiarygodności klienta. Pozwalają bankom oszacować, czy dana osoba będzie w stanie regularnie spłacać należność przez cały czas trwania umowy kredytowej.

Jakie zalety ma planowanie kredytu konsolidacyjnego przez internet?

Mówiąc o zaletach planowania kredytu konsolidacyjnego online, przede wszystkim należy wymienić możliwość załatwienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić dużo czasu, który przy tradycyjnym załatwianiu sprawy trzeba by było poświęcić na dojazdy czy pobyt w naszej siedzibie. Aby maksymalnie uprościć procedury, skontaktujemy się z Tobą przez dowolnie wybrany kanał komunikacji – telefonicznie, mailowo czy przez SMS.

Warto też wspomnieć o korzyściach związanych z samą konsolidacją zadłużenia. Scalenie zobowiązań w jeden kredyt bankowy pozwoli Ci:

 • zredukować liczbę comiesięcznych opłat do minimum,
 • wydłużyć okres kredytowania,
 • wynegocjować lepsze warunki kredytowania,
 • dopasować harmonogram spłat do własnych preferencji.

Ponadto niektóre banki, o ile zdolność kredytowa to umożliwia, pozwalają powiększyć kwotę kredytu o określoną sumę. Dzięki temu możesz zyskać dodatkowe środki, które przeznaczysz na dowolnie wybrany cel.

Jak pomagamy zaciągnąć kredyt konsolidacyjny online?

Zajmujemy się konsolidacją kredytów online bez zbędnych formalności i niepotrzebnych zapytań. Pomagamy zaplanować i przeprowadzić spłatę bieżących zobowiązań.

 • Wspieramy klientów w wychodzeniu ze spirali zadłużenia, zamieniając kosztowne zobowiązania na jeden tańszy kredyt bankowy.
 • Sprawdzamy zdolność kredytową.
 • Bezpłatnie „naprawiamy” historię BIK.
 • Wspomagamy klientów w przygotowywaniu wniosków o kredyt konsolidacyjny online. 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj fachową pomoc w odzyskiwaniu stabilności finansowej!

Oddzwonimy!